Про нас

АУРУМ ЛЕКС – адвокатське об’єднання, яке на постійній основі надає юридичні послуги компаніям, що здійснюють свою діяльність на ринках важкого машинобудування, агропромислового комплексу, хімічної промисловості, вантажних залізничних перевезень та охоронних послуг.

Об’єднання надає комплексну правову допомогу в галузях господарського, корпоративного (M&A, due diligence), адміністративного, податкового, земельного та цивільного права, з питань реєстрації інститутів спільного інвестування, компаній по управленню активами і фінансових компаній, а також отримання ними відповідних ліцензій.

Наша професійна команда має багаторічний досвід надання юридичних послуг і допомагає забезпечити ефективний правовий захист інтересів та активів клієнтів.

Ми розуміємо цінність бізнесу і тому надаємо послуги виходячи з конкретних обставин кожного клієнта та пропонуємо найбільш оптимальне рішення.

Ми віддані інтересам клієнтів та прагнемо до успішних результатів з мінімальними ризиками. Мова йде про командну роботу, чесність та щиру заінтересованість у вирішенні питань наших клієнтів.

Наша мета – надання не тільки першокласних юридичних послуг, але й надійні юридичні бізнес-рішення при збереженні повної конфіденційності.